Kod Androida 4.1.2 opublikowany, ląduje w AOSP

Newsy

android-jelly-bean

Nie ostygł jeszcze news o tym, że Nexus 7 otrzymał aktualizację oprogramowania do Androida 4.1.2, a kod najnowszej wersji systemu już został opublikowany i jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Android Open Source Project został zaktualizowany do najnowszej wersji, co oznacza, iż odtąd każdy deweloper czy producent może wykorzystać go do kompilacji swojego buildu Androida 4.1.2.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jak nie trudno się domyślić, opublikowanie kodu najnowszych „żelków” najbardziej pomoże w tworzeniu Custom-ROMów. Aktualnie z najnowszymi plikami z kodu AOSP synchronizowane jest repozytorium CyanogenMod 10, czyli największej w  świecie Zielonego Robota nieoficjalnej dystrybucji systemu.

Przypomnijmy, że najnowsza odsłona systemu to m.in. autoobrót ekranu głównego w Nexus 7, usprawnienia paska notyfikacji oraz wiele poprawek dotyczących stabilności i szybkości działania.

Źródło: XDA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x