Cyanogenmod-Logo-AH-6

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

CyanogenMod jest prawdopodobnie najpopularniejszym custom ROMem jaki kiedykolwiek powstał na urządzenia z systemem Android, dlatego też jego stały rozwój nie powinien nikogo dziwić. Od teraz grono smartfonów kompatybilnych z tym OS będzie też trochę większe.

 

Od dnia dzisiejszego CyanogenMod jest dostępny na urządzenia takie jak HTC One M9, NVIDIA SHIELD Tablet oraz ZUK Z1 (fabrycznie posiada on Cyanogen OS). Twórcy zapowiedzieli również, że już w przyszłym tygodniu będą dostępne pierwsze aktualizacje dla nowych urządzeń, które mają przede wszystkim odpowiadać za zabezpieczenia systemu.

 

Ekipa odpowiedzialna za CyanogenMod zapowiedziała również, że pracuje już nad nową odsłoną swojego systemu, który ma oczywiście opierać się na Androidzie Marshmallow. Powinniśmy więc już niebawem dowiedzieć się nieco więcej o nadchodzącej aktualizacji systemu.

 

Źródło: AndroidHeadlines
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.