Sony aktualizuje Xperie Z5 i Z5 Compact

Newsy

Sony-Xperia-Z5-Made-for-James-Bond-007-640x471

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zaprezentowane podczas wrześniowych targów IFA w Berlinie nowe Xperie z serii Z5 otrzymały właśnie aktualizację oprogramowania systemowego, która wprowadza łatkę luki Stagefright, o której jest głośno od kilku miesięcy. Nowe oprogramowanie otrzymało oznaczenie 32.0.A.6.152, waży 281MB i jest dostępne dla wszystkich urządzeń z serii Xperia Z5, w tym wersji Compact czy zwykłej Z5 w wariancie Dual Sim. Jest to system Android Lollipop 5.1.1. Zmiany jednak nie kończą się na załataniu wspomnianej luki, lecz objęły także:

 

  • poprawę wydajności kamery
  • poprawę temperatury układu
  • poprawki działania skanera odcisków
  • poprawki w interfejsie

 

z5-update

 

Sony rozpoczęło już dystrybucję aktualizacji w kanale OTA w wybranych regionach. Można też skorzystać z dostępnej na komputerach PC aplikacji PC Companion. Jeśli oba sposoby zawiodą, to bez problemu można w sieci znaleźć gotowe pliki systemu do instalacji na własną rękę za pomocą narzędzia Flashtool.

 

Wasza Z5 lub Z5 Compact dostała już tą aktualizację?

 

Źródło:XperiaBlog.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x