oneplus x mini two one konferencja premiera

Markę OnePlus kojarzymy z powodu dwóch smartfonów – One oraz Two. Co więcej, są to skojarzenia bardzo dobre, gdyż słuchawki te z każdym pojawieniem się na rynku wywoływały falę wątpliwości u osób chcących zaopatrzyć się w flagowego, mocnego smartfona. Tym razem producent poszedł w nieco inną stronę i miast wersji Three, wypuści model OnePlus X. Jak wygląda i ile kosztuje? Na te zapytania odpowiada po części plakat.

 

OnePlus X ma być trochę mniejszym smartfonem. 5 calowy wyświetlacz połączony z rozdzielczością Full HD to dość kompaktowe rozmiary jak na tego producenta. Co więcej, wewnątrz urządzenia drzemać ma 3 GB RAM. Zapytacie o procesor? Tego jeszcze do końca nie wiadomo, mówi się po części o obecności Snapdragona 801, ale by mieć pewność trzeba poczekać jeszcze trochę czasu do zapowiedzi.

 

Smartfon został wyposażony również w dwa aparaty. Tylny z matrycą wielkości 13 megapikseli oraz przedni 8 megapikselowy. Użytkownik zaś będzie mógł wybrać czy chce 16 bądź 32 GB wersję pamięci wewnętrznej, którą można oczywiście powiększyć za pomocą karty microSD.

 

oneplus-x

 

Przechodząc jednak do najważniejsze części tego newsa. Do Sieci trafił plakat niejako promujący OnePlus X, na którym znajdziemy jego prawdopodobny wygląd oraz cenę. Widnieje tam kwota 1699 yuanów, czyli około 267 dolarów. To więcej niż wskazywały wcześniejsze doniesienia. Nie wiadomo również, której wersji ta cena się tyczy – 16 czy 32 GB.

 

Na dniach wszystko winno się rozjaśnić. Konferencja OnePlus już 29 października. Wtedy też przekonamy się jak dobrą ofertę mają dla nas Chińczycy.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.