motorola moto x pure edition style

 

Jeszcze tak naprawdę nikt poza użytkownikami Nexusów nie jest w stanie ujrzeć najnowszego systemu od Google. Co prawda, wielu producentów urządzeń mobilnych przedstawiło już swój plan aktualizacji, ale Marshmallow na razie dostępny jest tylko dla nielicznych.

 

Jednak co na to Motorola? Firma ta znana jest z tego, że szybko aktualizuje swoje urządzenia. Niestety, w przypadku Marshmallow już na wstępie pojawił się pewien zgrzyt, gdyż Amerykanie zapomnieli o Moto E przedstawionej w tym roku i ten smartfon po niecałym roku przestał być wspierany według oficjalnych materiałów. Jednak użytkownicy Moto X Pure Edition mogą spać spokojnie i powoli wyczekiwać nowej wersji Androida. Mała grupa użytkowników tego urządzenia właśnie prowadzi testy najnowszego systemu. Nie jest to tzw. „soak test”, ale z pewnością stosunkowo niedługo Motorola powinna zacząć aktualizować swoje smartfony. Czy będą pierwsi? Niekoniecznie, gdyż LG teoretycznie może Amerykanów uprzedzić w tym tygodniu. Jednak jak będzie w rzeczywistości to ciężko powiedzieć, gdyż doskonale wiemy, że aktualizacje są ściśle związane z różnymi opóźnieniami.

 

Jakby nie patrzeć, lepiej poczekać dłużej i być pewnym, że nie dostaniemy niedopracowanego oprogramowania. Niestety, ta „pewność” gdzieś znika patrząc ile osób narzekało na swoje urządzenia po aktualizacji do Lollipopa.

 

 

źródło: Droid-life

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.