Nadchodzi smartfon Motoroli i Intela?

Newsy

moto-intel
Intel coraz poważniej myśli nad wzmocnieniem swojej pozycji na rynku smartfonów z Androidem. Dziś zaprezentowany został ZTE Grand X IN, wyposażony w procesor Atom Z2460 i wygląda na to, że wkrótce grono urządzeń wykorzystujących układy tego producenta może się szybko powiększyć.

Motorola oraz Intel organizują 18 września konferencję, na którą zaczęto już wysyłać zaproszenia. Nie podano jak na razie głębszych szczegółów, ale trudno sobie wyobrazić, by owocem takiej współpracy mogło być coś innego, niż nowy smartfon z Androidem na pokładzie. Doniesienia na temat urządzenia Motoroli wykorzystującego procesor Intel Atom słyszeliśmy już od kilku miesięcy, jednak jego premiera nigdy nie zdawała się być bliższa.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

moto-intel-invite

źródło: pocketnow.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x