Tak będzie wyglądał OnePLusX?

Newsy

pete lau oneplus one plus

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Od wczoraj wiemy o planowanej na 12 października konferencji firmy OnePlus, podczas której najprawdopodobniej firma pokaże swój trzeci smartfon – z przecieków od założyciela firmy wiemy, że może być on nazwany OnePLus X. Jeszcze niezaprezentowany model tej firmy przeszedł właśnie certyfikację FCC – amerykańskiego regulatora rynku GSM. Z tego właśnie źródła pochodzą zdjęcia nieznanego smartfonu OnePlus – przypuszczalnie właśnie modelu X.

 

 

oneplumx

 

oneplusx-

 

 

Smartfon otrzymał od producenta oznaczenie One E1005. Testowany egzemplarz obok modułów: Bluetooth, GPS, Wi-Fi posiada także Radio FM. Co ciekawe na zdjęciu widać standardowy port micro-USB, a nie znany z OnePLusTwo USB-C (który według plotek miał też trafić do modelu X). Wymiary tego modelu to 139.7 x 55.8 x 6.85 mm. Ramki boczne będą wykonane z metalu, a tył ze szkła lub plastiku.

 

FCC nie ujawniło niestety więcej informacji odnośnie tego modelu. Różnice w stosunku do dotychczasowych plotek obejmują przede wszystkim układ (2,2GHz vs 1,9) oraz zastosowany rodzaj portu USB. Na ostateczne informacje przyjdzie nam jednak zaczekać do poniedziałku, 12 października.

 

Brak portu USB-C to Waszym zdaniem spora wada?

 

Źródło:gsmarena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x