Nowe informacje o Xperii J

Newsy

xperiaj-1

Jeszcze przed rozpoczęciem targów IFA w Berlinie wyciekły nowe zdjęcia i informacje dotyczące jednego z nadchodzących smartfonów Sony. Jak się okazuje, Xperia J ze swoją słabszą specyfikacją będzie celować w niższy segment cenowy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

xperiaj-2

Jak podaje portal MobileReview, Xperia J ma zostać wyposażona w procesor Qualcomm MSM7227a taktowany zegarem 1 GHZ (architektura ARMv7) z grafiką Adreno 200. Na pokładzie znajdzie się też 512 MB RAM, 5-megapikselowy aparat, oraz 4-calowy ekran o rozdzielczości 854×480 pikseli. Wszystko oczywiście pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

xperiaj-3

O ile specyfikacja Xperii J nie urywa głowy, tak jej stylowy design z pewnością przypadnie do gustu niejednemu użytkownikowi. A czy Wam taki smartfon się podoba?

źródła: phandroid.com, xperia blog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x