Acer Iconia A110 to godny rywal dla Nexusa 7?

Newsy

acer-iconia-a110
Już we wrześniu tego roku do sprzedaży ma wejść nowy tablet Acera, który powinien okazać się interesującym rywalem dla stworzonego przez Google i Asusa Nexusa 7. Iconia A110 jest ciekawa z tego względu, że oferuje identyczną specyfikację techniczną co nowy Nexus, lecz posiada też slot kart microSD, a jego cena jest bardzo konkurencyjna.

Tablet Acera został wyposażony w ekran o przekątnej 7″, czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3, 1 GB  RAM oraz 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć aż do 40 GB przy pomocy karty microSD. Iconia A110 będzie mierzyć 11.4 mm grubości, a domyślą wersją oprogramowania ma być Android 4.0 IceCream Sandwich, ale aktualizacja do Jelly Bean spodziewana jest wkrótce po premierze sklepowej. Cena urządzenia w Wielkiej Brytanii wyniesie £179, czyli o £20 więcej, niż w przypadku Nexusa 7 z pamięcią 8 GB. Taka ilość pamięci znacząco jednak ogranicza możliwości urządzenia, więc slot kart pamięci w tablecie Acera jest mile widzianym dodatkiem. Na korzyść Nexusa bezapelacyjnie działa to, że jeszcze przez jakiś czas będzie on zawsze wyposażony w najnowszą wersję systemu, dostarczoną bezpośrednio od Google.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

źródło: unwiredview.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x