Samsung opłaci Twój abonament i nie tylko jeśli wybierzesz ich flagowego smartfona

Łukasz Pająk Newsy 2015-09-27

samsung iphone apple operatorzy promocja

 

Samsung najprawdopodobniej przeraził się premierą nowych iPhone’ów, gdyż z dnia na dzień pojawiają się coraz to nowsze formy promocji koreańskich produktów, które niejako mają zniechęcić konsumentów do zakupu produktów Apple. Tym razem nie mogło być inaczej.

 

Mówiąc w skrócie, nowa promocja Samsunga wygląda następująco: zarejestruj się na odpowiedniej stronie, idź do operatora kupić flagowego smartfona, a Koreańczycy opłacą Twój abonament do końca roku. Brzmi interesująco? Poniekąd, gdyż promocja niestety dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych. Czy w Polsce miałaby ona sens? Patrząc na ceny urządzeń to niekoniecznie, ale wróćmy do całej akcji. Oczywiście wybrać możemy Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ oraz Note 5. Jednak jeśli oddamy swój poprzedni telefon do operatora i będzie nim iPhone to Samsung dodatkowo da nam bon do sklepu Play o wartości 100$. Czego się nie robi, by zachęcić klientów konkurencji do zmiany platformy?

 

Oczywiście to nie pierwszy tego typu zabieg, ale patrząc na to, że statystyki Samsunga są coraz gorsze – jednak wciąż dobre – to cała sytuacja wygląda jakby Koreańczycy chwytali się czego tylko da, żeby Apple przestało zagrażać własnej firmie.

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x