Sharp dość prężnie ostatnimi dniami ujawnia kolejne nowości jakie zamierza wydać na rynek w niedługim czasie. Tym razem jest to model, który został nazwany Aquos SH-10D, który ma charakteryzować się przede wszystkim ciekawym designem, dobrą specyfikacją techniczną i odpornością na wodę.

Smartfon posiada 4,5 calowy wyświetlacz wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Pod obudową zaś ma skrywać dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości 1.5 GHz, 1 GB pamięci RAM, a także 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwości rozszerzenia o karty microSDHC. Nie zabraknie również dwóch kamerek, pierwsza z matrycą o rozdzielczości 12.1 megapiksela z autofocusem i diodą doświetlającą, druga zaś o 0.3 megapikselowej matrycy. Sharp Aquos SH-10D ma posiadać również moduł LTE, WiFi, Bluetooth 3.0, port podczerwieni, tuner telewizyjny, złącze microUSB 2.0 oraz baterię o pojemności 1900 mAh. Całość ma być kontrolowana przez Ice Cream Sandwich w wersji 4.0.3.

Nieznana jest jeszcze przyszłość telefonu na innych rynkach niż japoński.

Źródło: Gsdome

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.