Użytkownicy posiadający HTC One X od jakiegoś czasu zastanawiali się i pytali na fan page’u koncernu o to jak będą przebiegać aktualizacje flagowego modelu tajwańskiego producenta. Sądzono, że początkowo producent opublikuje Androida 4.0.4, zaś po kilku miesiącach dojdzie do premiery Jelly Bean.

Wszelkie wątpliwości postanowił rozwiać niemiecki oddział HTC, który poinformował, że mimo przygotowywania poprawionej wersji ICS dla One X, która rozwiązuje większość problemów z jakimi boryka się smartfon, postanowiono wstrzymać pracę programistów, a użytkownicy dostaną od razu aktualizację do Jelly Bean. Niestety prawdopodobnie przyjdzie wszystkim poczekać na nią kolejnych parę miesięcy. Oficjalna data nie została jeszcze podana.

Źródło: internetzona

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.