HTC One X od razu z Jelly Bean

Newsy

Użytkownicy posiadający HTC One X od jakiegoś czasu zastanawiali się i pytali na fan page’u koncernu o to jak będą przebiegać aktualizacje flagowego modelu tajwańskiego producenta. Sądzono, że początkowo producent opublikuje Androida 4.0.4, zaś po kilku miesiącach dojdzie do premiery Jelly Bean.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wszelkie wątpliwości postanowił rozwiać niemiecki oddział HTC, który poinformował, że mimo przygotowywania poprawionej wersji ICS dla One X, która rozwiązuje większość problemów z jakimi boryka się smartfon, postanowiono wstrzymać pracę programistów, a użytkownicy dostaną od razu aktualizację do Jelly Bean. Niestety prawdopodobnie przyjdzie wszystkim poczekać na nią kolejnych parę miesięcy. Oficjalna data nie została jeszcze podana.

Źródło: internetzona


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x