Anker MagGo

Seria Anker MagGo debiutuje w Polsce — to magnetyczne akcesoria do iPhone’a

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Firma Anker wprowadza na polski rynek serię akcesoriów MagGo. To produkty, które wykorzystują potencjał standardu Apple MagSafe i są kompatybilne z iPhone’ami 12 oraz 13. Znamy szczegóły dotyczące cen i dostępności tych akcesoriów.

Anker MagGo, czyli magnetyczne akcesoria do iPhone’a

W skład zaprezentowanej serii wchodzi pięć urządzeń, przy czym większość z nich to różnego rodzaju ładowarki. Anker 622 Magnetic Battery to magnetyczna, składana ładowarka posiadająca wbudowany akumulator o pojemności 5000 mAh. Akcesorium może pełnić rolę stacjonarnej podstawki na telefon z funkcją ładowania, jak i powerbanka doczepianego do obudowy smartfona. Grubość ładowarki to 12,8 mm.

Anker 623 Magnetic Wireless Charger to model, którym możemy naładować dwa urządzenia jednocześnie. Górna część ładowarki jest ruchoma, można regulować jej położenie w zakresie 60 stopni. Pozwala to zerkać na ekran magnetycznie ładowanego iPhone’a. Atutem modelu 623 mają być niewielkie wymiary — mniejsze od puszki napoju.

Kolejną propozycją Ankera jest model 633 Magnetic Wireless Charger. To ładowarka bezprzewodowa 2 w 1 z odłączanym powerbankiem. Na wysuniętym ramieniu można umieścić iPhone’a, który będzie ładowany magnetycznie. Na podstawie akcesorium można z kolei ładować bezprzewodowo słuchawki. Ramię jest ruchome, więc możemy ustawić telefon w optymalnej pozycji. Gdy uznamy, że potrzebujemy zasilania także w podróży, możemy wysunąć z uchwytu zintegrowany powerbank o pojemności 5000 mAh. Powerbank naładuje magnetycznie naszego iPhone’a, a następnie sam zostanie uzupełniony o energię dzięki uchwytowi.

Anker 613 Magnetic Wireless Charger to propozycja dla tych, którzy chcą ładować iPhone’a w aucie. To magnetyczna ładowarka montowana na desce rozdzielczej. Ramię posiada zakres ruchu 134 stopni. W zestawie z akcesorium znajdziemy dwuportową samochodową ładowarkę USB, przewód USB-C oraz klipsy do spięcia kabla.

Serię zamyka Anker 610 Magnetic Phone Grip, czyli gadżet ułatwiający trzymanie smartfona w dłoni lub ustawienie go na płaskiej powierzchni. Wszystkie akcesoria (poza ładowarką/uchwytem samochodowym) są dostępne w kolorach Dolomite White, Interstellar Gray, Buds Green, Misty Blue oraz Lilac Purple. Ceny prezentują się następująco:

  • Anker 622 Magnetic Battery – 279 zł
  • Anker 623 Magnetic Wireless Charger – 325 zł
  • Anker 613 Magnetic Wireless Charger – 325 zł
  • Anker 633 Magnetic Wireless Charger – 505 zł
  • Anker 610 Magnetic Phone Grip – 75 zł

Czytaj także: Nowe POCO M4 Pro trafiło do sprzedaży – fani tańszych sprzętów będą zadowoleni

Większość akcesoriów jest już dostępna na Amazon.pl.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy