Nexus 7 w końcu doczekał się oficjalnego spotu reklamowego. Urządzenie, które mimo że początkowo znane było przede wszystkim osobom, które na co dzień interesują się nowymi technologiami zostało zakupione przez wielu konsumentów. Reklama ma te wyniki znacząco poprawić, poprzez trafienie do świadomości osób, które nie są „na czasie” z tematyką tabletów.

Reklama, której tytuł to „Kemping” odnosi się do relacji ojca i syna, którzy za pomocą Nexusa 7 mogą nawiązywać bliższe relacje poprzez wspólne spędzanie czasu na łonie natury. Korzystają z mapy, kompasu, pobierają informacje z internetu, a na koniec czytają e-booki. Zapewne niektórzy zapytają jak to możliwe skoro tablet posiada tylko moduł WiFi? Odpowiedź znajduje się na końcu spotu.

https://www.youtube.com/watch?v=qqiSE-ukmgc

Co sądzicie o tej reklamie? Przypadła Wam ona do gustu? 🙂

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.