Oficjalna reklama Nexus 7

Newsy

Nexus 7 w końcu doczekał się oficjalnego spotu reklamowego. Urządzenie, które mimo że początkowo znane było przede wszystkim osobom, które na co dzień interesują się nowymi technologiami zostało zakupione przez wielu konsumentów. Reklama ma te wyniki znacząco poprawić, poprzez trafienie do świadomości osób, które nie są „na czasie” z tematyką tabletów.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Reklama, której tytuł to „Kemping” odnosi się do relacji ojca i syna, którzy za pomocą Nexusa 7 mogą nawiązywać bliższe relacje poprzez wspólne spędzanie czasu na łonie natury. Korzystają z mapy, kompasu, pobierają informacje z internetu, a na koniec czytają e-booki. Zapewne niektórzy zapytają jak to możliwe skoro tablet posiada tylko moduł WiFi? Odpowiedź znajduje się na końcu spotu.

{youtube}qqiSE-ukmgc{/youtube}

Co sądzicie o tej reklamie? Przypadła Wam ona do gustu? 🙂

Źródło: YouTube


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x