żabka logo

Kup sześć batonów Lion w Żabce i zyskaj 25 złotych na Steam!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Żabka wprowadziła dziś nową atrakcyjną ofertę dla graczy! Promocja skupia się wokół batonów Lion oraz serwisu dystrybucji gier wideo Steam.

Kup sześć batonów Lion a dostaniesz 25 złotych na Steam

Najważniejszą informacją jest ta, że oferta dostępna jest jedynie w aplikacji Żabki o nazwie żappka. Po założeniu konta należy na głównym ekranie zjechać w dół i znaleźć odpowiedni kafelek zatytułowany Lion zaprasza do gry! W tym momencie jesteście już o krok od zyskania doładowania swojego portfelu Steam.

Promocja wymaga od nas zakupienia sześciu sztuk batonów Lion firmy Nestlé. Wliczają się w to trzy rodzaje tego produktu — Lion Chocolate, White oraz Coconut. Po zakupie batonów i zeskanowaniu swojego kodu z aplikacji dostaniemy unikatowy kod o wartości 25 złotych do wykorzystania na platformie Steam.

Oferta jest ważna przez siedem dni od dzisiaj, czyli kończy się już 9 lutego. Jedyną opcją na przedwczesne zakończenie promocji jest wykorzystanie wszystkich kodów. Steam przesłał Żabce 2000 sztuk kodów, więc należy się spieszyć.

Zobacz też: Nowości w Rocket League Sideswipe — tryb siatkówki i wiele innych

Standardowo Lion kosztuje 1.80zł za sztukę, więc zakup sześciu takich batonów wyniesie 10.80zł. Jednak w niektórych Żabkach dostępne są wielosztuki, które wprowadzają rabat na zakup trzech batonów. W takim przypadku trzy batony Lion kosztują łącznie 4.20zł, więc sześciu sztuk to koszt 8.20zł. W zamian za taką kwotę możemy zyskać doładowanie portfela Steam za 25 złotych!

Nie jest to pierwsza promocja Żabki, w której do zyskania są nagrody skierowane do graczy. We wrześniu zeszłego roku firma wprowadziła bardzo podobną promocję, w której dostawaliśmy identyczne doładowanie na Steam za zakup serków Danio.

Żabka Steam Lion

Źródło: Żabka

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy