superaplikacja wielowalutowa iOS

„Superaplikacja” wielowalutowa Cinkciarza dostępna także na iOS

1 minuta czytania
Komentarze

Cinkciarz poinformował, że jego superaplikacja wielowalutowa jest już dostępna na urządzeniach z iOS. W listopadzie ubiegłego roku program pojawił się w wersji na Androida. Aplikacja łączy w sobie funkcje, które dotychczas Cinkciarz oferował w kilku różnych programach. Chodzi m.in. o sprawdzanie kursów walut, ale nie tylko.

„Superaplikacja” wielowalutowa dostępna na iOS

Superaplikacja Cinkciarza umożliwia śledzenie kursów walut i kryptowalut, wymianę walut, wysyłanie przekazów pieniężnych oraz obsługę kart wielowalutowych. Na tym jednak nie koniec, bo pozwala też na przyjmowanie płatności Blik na telefon. Wszystkie te funkcje są dostępne w jednym programie. W przeszłości oferowały je różne aplikacje.

Od listopada aplikacja była dostępna na smartfony z Androidem. Teraz pojawiła się również w App Store, skąd mogą ją pobrać posiadacze urządzeń z systemem iOS. Cinkciarz.pl to następca appki Wymiana Walut, która zostanie automatycznie zastąpiona superaplikacją przy kolejnych aktualizacjach. Pozostałe dotychczasowe aplikacje fintechu będą z nią współistniały tylko na etapie przejściowym i niedługo przestaną istnieć — czytamy w komunikacie poświęconym nowej aplikacji.

Czytaj także: Samsung stworzył czytnik linii papilarnych dla kart płatniczych – nikt nam już nie podejrzy PIN-u?

Firma planuje osiągnąć czołową pozycję wśród pozabankowych dostawców usług wielowalutowych w Polsce. W przyszłości Cinkciarz chce również rozwinąć działalność poza granicami naszego kraju, gdzie jest znany jako Conotoxia.

źródło: informacja prasowa

    Motyw