Huawei Curve płacenie telefonem

Płatności telefonem u Huawei – firma przypomina o Curve i o zwrocie za zakupy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Niedługo czeka nas premiera Huawei P50 Pro w Polsce, a sprzęt oficjalnie zostanie zaprezentowany 26 stycznia. Dlatego też Huawei przypomina teraz o możliwości płacenia telefonem, a możliwe to będzie przy wykorzystaniu aplikacji Curve. Ta dostępna jest już od jakiegoś czasu w Huawei AppGallery, czyli autorskiego rozwiązania producenta.

Płatności zbliżeniowe telefonem Huawei dzięki Curve

Huawei płacenie telefonem

Płatności telefonem stają się coraz popularniejsze i powszechniejsze. Często nawet smartfony z niższej półki cenowej wyposażane są w moduł NFC, który pozwala na tego typu płatności. Do tego wymagane jest też współpracujące konto, a odkąd Huawei ma problemy z Google, był to pewien problem. Ten na szczęście można już od jakiegoś czasu „obchodzić”, czyli korzystać z aplikacji Curve dostępnej w AppGallery. Jeżeli więc ktoś wstrzymywał się z kupnem smartfona Huawei ze względu właśnie na płatności telefonem, to już wie, że to da się „załatwić”. Dodatkowo można teraz korzystać z ciekawej promocji, która daje nam zwrot za zakupy dokonane w ten sposób. Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację z AppGallery, otrzymają cashback za dokonanie transakcji za pośrednictwem Curve – 1% zwrotu za zakupy. Ten dotyczyć ma wybranych sklepów, restauracji czy serwisach internetowych, ale już za zakupy w sklepie huawei.pl dostanie się 5% zwrotu.

Użytkownicy Huawei mogą teraz płacić smartfonem w bardzo prosty sposób, dzięki sprawdzonemu, łatwemu w użyciu oraz wysoce funkcjonalnemu rozwiązaniu. Dotyczy to także smartfonów z najnowszej serii Huawei P50.

Derek Yu, Huawei CBG President w regionie CEE&Nordics.

Zobacz też: Karnawał promocji od Huawei – produkty w nowych, lepszych cenach.

Naszą misją jest upraszczanie życia ludzi, a uruchomienie Curve Pay dla klientów Huawei pozwala nam oferować wygodne płatności jeszcze większej liczbie osób w całej Europie. Każdy powinien mieć dostęp do inteligentnych rozwiązań płatniczych, a nasza aplikacja pozwala na płatności zbliżeniowe dbając przy tym o komfort użytkowników.

Shachar Bialick, założyciel i CEO w Curve.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy