sprzedano 240 milionów Redmi Note

Na całym świecie sprzedano ponad 240 mln smartfonów z serii Redmi Note

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Xiaomi zdradziło, że od początku istnienia serii Redmi Note sprzedano 240 milionów zaliczających się do niej smartfonów. To dane obejmujące sprzedaż na całym świecie, jednak liczba egzemplarzy, które znalazły swoich nabywców i tak robi wrażenie.

Ponad 240 milionów — tyle smartfonów Redmi Note sprzedano na świecie

sprzedano 240 milionów Redmi Note

Dane ogłoszone przez chińskiego producenta pochodzą z Xiaomi Data Center i prezentują stan na IV kwartał 2021 roku. Seria Redmi Note to już ponad 240 milionów sprzedanych sztuk na całym świecie! Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili — czytamy na facebookowym profilu Xiaomi Polska. Popularny producent elektroniki dodał również hashtag #NoMiWithoutYou.

Popularność serii Redmi Note nie jest dużym zaskoczeniem. Niejednokrotnie smartfony z tej serii oferowały naprawdę sporo przy niewygórowanej cenie. Można tu wymienić choćby Redmi Note 5 oraz Redmi Note 8 Pro. Ten drugi przez wiele miesięcy był określany przez recenzentów i fanów nowych technologii najlepszym smartfonem do ok. 1000 zł.

Czytaj także: TikTok także rozważa wprowadzenie subskrypcji – i ludzie będą za to płacić na 100%

Wkrótce liczba sprzedanych smartfonów ze wspomnianej serii może szybko wzrosnąć. Powód? Już 26 stycznia czeka nas globalna premiera Redmi Note 11. W podlinkowanym tekście możecie zapoznać się ze specyfikacjami Redmi Note 11, Redmi Note 11 Pro i Redmi Note 11 Pro+.

źródło: Xiaomi Polska

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy