Kilka dni temu Google udostępnił kod Androida 4.1 (Jelly Bean). Zespół, który tworzy CyanogenMod, serię obecnie najpopularniejszych modyfikacji systemu Android, nie traci czasu. Zapowiedzieli już wydanie własnej modyfikacji  Jelly Bean.

CyanogenMod 10, bo taki numer uzyska najnowsza modyfikacja,  oparta będzie na Androidzie 4.1, oraz zostanie wydana tak szybko, jak będzie to możliwe.  Programiści uważają,  że custom mody nie powinny być trudne do wprowadzenia. CyanogenMod 10 będzie dostępny już wkrótce dla wszystkich urządzeń, które spełniają wymagania poprzedniej wersji. Nadal rozwijana będzie również wersja oznaczona numerem 7, dla modeli o słabszych parametrach. Wersja oparta o Androida 4.0.4, po wydaniu CyanogenMod 10, nie będzie już rozwijana.

Przypominamy również, że modyfikacje CyanogenMod zostały już zainstalowane na ponad 2,6 miliona urządzeń, codziennie użytkownicy instalują około 12 tysięcy razy omawianą modyfikację. W czerwcu przybyło około pół miliona użytkowników tego systemu.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Przemysław Sierechan