Zapowiedziano nową grę z uniwersum Avatara!

2 minuty czytania
Komentarze

Studio Archosaur Games zapowiedziało wczoraj powstanie gry Avatar: Reckoning. Produkowany przez chińskie wydawnictwo tytuł ma być strzelanką MMO opartą na świecie znanym nam z serii Avatar. Co ciekawe gra wyjdzie jedynie na smartfony z systemem Android i iOS.

Avatar: Reckoning — ciekawa gra mobilna

Avatar: Reckoning

Wczoraj firmy — Archosaur Games, Lightstorm Entertainment, Disney i Tencent ogłosiły wspólnie, że powstaje nowa gra osadzona w uniwersum Avatara. Aby nie mylić tytułów, zaznaczamy, że Avatar: Frontiers of Pandora to gra produkowana przez Ubisoft na konsole i komputery osobiste.

Tymczasem Avatar: Reckoning to gra, w którą zagramy jedynie mobilnie na smartfonach. Według zapowiedzi ta wieloosobowa strzelanka RPG ma przynieść graczom sporo emocji i dobrej zabawy. Niestety Archosaur Games jeszcze nie przedstawiło nam żadnego zwiastuna. Jednakże biorąc pod uwagę fakt, że gra ma pojawić się jeszcze w 2022 rok, chociaż krótki trailer powinien trafić do obiegu już wkrótce.

Zobacz też: Valve potwierdza, że Steam Deck zadebiutuje w lutym

Na ten moment nie wiemy, czy Avatar: Reckoning będzie powiązany z serią filmów, czy może z nową grą produkowana przez Ubisoft. Potwierdzoną informacją jest jedynie to, że tytuł producenci budują na silniku Unreal Engine 4, który jest najnowszym tego typu produktem działającym na smartfonach.

Avatar: Reckoning przenosi graczy do nieodkrytych wcześniej części Pandory. Spotykamy tu nowe klany Na’vi walczące w obronie swojego domu. Bohaterowie stoczą bitwę z potężną armią RDA, która chce wykorzystać zasoby ziemi oraz napotkane po drodze obce stworzenia. Historię można ograć w trybie solo lub w dynamicznych meczach wieloosobowych czytamy na oficjalnej prezentacji.

Gracze mogą rozwijać swojego awatara i wyposażyć go w niezwykłe bronie, aby walczyć w misjach fabularnych dla jednego gracza. Ponadto istnieje także tryb współpracy i tryb PvP z innowacjami dostosowanymi do ekranów waszych smartfonów. Zaprojektowany na silniku Unreal Engine 4 – Avatar: Reckoning zapewnia najnowocześniejsze efekty wizualne. Gra zostanie wydana jeszcze w tym roku.

Źródło: Comicbook

Motyw