Samsung-Logo-CES-2015-DSC07919

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jakiś czas temu świat obiegły plotki, że Samsung planuje wypuścić na rynek nową serię smartfonów z serii O. Informacje te znalazły potwierdzenie w kolejnych wyciekach. Dzisiejszy pokazuje możliwą specyfikację urządzenia o nazwie O7 (albo Galaxy Mega On). Dane pochodzą z AnTuTu. Parametry jakie widnieją w teście to:

  • procesor Snapdragon 410,
  • 1 GB RAM,
  • 8 GB pamięci wewnętrznej (prawdopodobnie rozszerzalnej o karty microSD),
  • ekran o rozdzielczości 720 x 1280 (i prawdopodobnej wielkości 5,5 cala),
  • aparat 13 MP z tyłu i 5 MP z przodu,
  • system operacyjny – Android 5.1.1.

antutu

Jak widać specyfikacja nie jest zbyt imponująca. Czy firma nie przesadza z ilością telefonów wypuszczanych na rynek? Mogą one generować wysokie koszty i przez to zmniejszyć zysk przedsiębiorstwa. Co o tym myślicie?
 
źródło: phonearena

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.