LG G4

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Po wydaniu swojego flagowego smartfona, wiele osób zarzucało LG, że nadal idzie w zaparte i kontynuuje budować telefony z plastiku. W opinii wielu ludzi, nie są one „premium”. Możliwe, że firma wzięła sobie do serca te uwagi, ponieważ prawdopodobnie planuje zaprezentować nowego phableta pod koniec roku, tym razem zrobionego z aluminium! Czas pokaże czy to prawda.
 
Póki co producent wypuszcza na rynek nowe klapki do modelu G4. Są to „metaliczne warianty”. Problem w tym, że oczywiście nadal wytworzone z plastiku. Dostępne będą w dwóch kolorach: złotym oraz „titanium black”, z podobnym diamentowym wzorkiem odbitym na pokrywie. Czy takie akcje mają sens? Co wolicie – plastikowe klapki które udają aluminium, czy faktycznie metalową obudowę urządzenia?
 
Przedstawiony wariant smartfona wyceniony został na 605 $ w Indiach.
 
źródło: gsmarena

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.