Wakacje zaczęły się na dobre. By ten letni nastrój był jeszcze lepszy, firma Sony Mobile Communications przygotowała dla  nas konkurs.

odLOTowe lato z Sony Xperia” – taką nazwę nosi konkurs odbywający się na polskim, facebookowym profilu Sony Mobile, który potrwa prawie do końca wakacji, a dokładnie do 26 sierpnia 2012 roku. Przechodząc do najprzyjemniejszych kwestii: do wygrania jest 8 smartfonów Xperia oraz 8 podwójnych biletów lotniczych LOT na wybrane rejsy europejskie.

Jeśli chodzi o zasady, są one banalnie proste: aby wygrać smartfon, należy przesłać zdjęcie obrazujące własne inspiracje (rzecz, osobę lub wydarzenie- w tej kwestii dowolność jest pełna i tylko jeden warunek: zdjęcie musi zostać wykonane telefonem komórkowym). Taki obraz należy przesłać wraz ze zgłoszeniem za pośrednictwem specjalnej aplikacji (link pod artykułem). Kolejny krok to zebranie pod swoim zdjęciem 20 głosów – z tych komisja co tydzień wyłoni najbardziej inspirujące.

Dodatkowo osoby, które w czasie trwania konkursu tj. od 02.07.12 do 26.08.12, kupią jeden ze smartfonów Sony Xperia S, Xperia P, Xperia U, Xperia sola, Xperia go na www.sonymobile-sklep.pl lub w Sony Store i Sony Centre, mogą grać o bilety na wybrany lot europejski dla dwóch osób. Wystarczy, że nowym smartfonem zrobią zdjęcie tego, co ich zainspirowało i prześlą do nas przez aplikację „odLOTowe lato” na fanpage Sony Mobile PL na Facebooku.

 

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek