Pantech Vega S5 łączy Androida 4.0 i ekran 5″

Newsy

pantechvegas5
Wszyscy miłośnicy smartfonów z olbrzymimi ekranami powinni zwrócić uwagę na Pantech Vega S5. Oprócz wielkiego wyświetlacza na jego korzyść działa też dobra specyfikacja, którą może konkurować z najlepszymi urządzeniami dostępnymi aktualnie na tynku.

Sercem tego ogromnego smartfona jest dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4, a domyślną wersją oprogramowania ma być Android 4.0 IceCream Sandwich. Ekran Vega S5 posiada przekątną 5″ i rozdzielczość 720p (1280×720), przy czym jego dolną część zajmują przyciski systemowe. Warto zaznaczyć, że mimo tak dużego wyświetlacza smartfon ten jest w praktyce mniejszy i węższy, niż popularny Samsung Galaxy S3. Pantech dokonał tego przez maksymalne zmniejszenie ramki wokół ekranu. Dla dokładnego porównania przytoczymy precyzyjne wymiary:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Galaxy S III: 136.6 mm x 70.7 mm x 8.6 mm
Pantech Vega S5: 134.8 mm x 68.8 mm x 9 mm

Należy też pamiętać, że Galaxy S3 posiada ekran 4,8″, podczas gdy Vega S5 może pochwalić się wyświetlaczem o przekątnej 5″. Oprócz tego urządzenie posiada 16GB wbudowanej pamięci, aparat 13 MPx i baterię o pojemności 2100 mAh.

Zapewne dla wielu z Was specyfikacja Pantech Vega S5 jest niemal idealna – smartfon posiada wydajny procesor, ogromny ekran, a przy tym zachowuje rozsądne wymiary. Nie ma jednak róży bez kolców – producent nie planuje dystrybucji tego urządzenia poza Koreą Południową.

źródło: intomobile.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x