Sony zapowiada udoskonalony focus w aparacie nowej Xperii

Newsy

Sony

 
Kilka ostatnich tygodni to ciągły napływ informacji ze wszelkich źródeł na temat nowego flagowca od Sony. Teraz sami Japończycy dolali oliwy do ognia dodając tweeta na którym możemy zobaczyć rozmazany model smartfona, oraz zapowiedź widoczną poniżej.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

 

Co to może znaczyć? Źródła podają, że najprawdopodobniej chodzi o najnowszy model sensora od Sony – Exmor RS IMX230. Dzięki temu możemy stwierdzić, że obiektyw matrycy będzie miał 21 megapikseli, jak to zdarzało się we wcześniejszych flagowcach. Dlatego też możemy spekulować, że telefon zaprezentowany na tweecie to Xperia Z5, co wydaje się wręcz bardzo prawdopodobne. Pozostaje nam poczekać na następne informacje. Jedno jest pewne, tak jak zapowiedział producent – 2 września wszystko będzie jasne.

 

Możemy teraz spodziewać się tego typu wiadomości od Sony w celu podsycenia atmosfery przed premierą urządzenia. Czekacie z niecierpliwością na nowego flagowca Japończyków?

 

Źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x