Samsung kończy produkcję Galaxy Note

To już koniec produkcji Samsungów Galaxy Note – może warto się udać na zakupy?

1 minuta czytania
Komentarze

Jeśli wciąż trzymacie się nadziei, że seria Samsung Galaxy Note kiedyś powróci, to mamy złe wieści. ET News donosi, że Samsung zakończy produkcję na Galaxy Note20 do końca roku i firma nie ma planów, aby wyprowadzić nowy model w 2022 roku. Oczywiście jest nadzieja, że kolejne lata przyniosą powrót serii, jednak obecnie nic na to nie wskazuje.

Samsung kończy produkcję Galaxy Note

Samsung kończy produkcję Galaxy Note

Samsung obecnie pozycjonuje Galaxy Z Fold 3 i Galaxy S21 Ultra jako zamienniki serii poprzez uczynienie ich kompatybilnymi z rysikiem S Pen, który jest znakiem rozpoznawczym linii Note. Jednak to Galaxy S22 Ultra ma być duchowym następcą serii. Tak przynajmniej wynika z przecieków, które wskazują na to, że w jego obudowie znajdzie się miejsce dla rysika. Warto tu przypomnieć, że ze strony Samsunga kilka miesięcy temu pojawiła się sugestia na to, że kolejny Note zadebiutuje w 2022 roku, jednak najnowsze informacje zdają się sugerować, że plany te uległy zmianie.

Zobacz też: Widżety w Windows 11 bez tajemnic – wszystko, co musisz wiedzieć

To oznacza, że jeśli chcielibyście stać się właścicielami Samsunga Galaxy Note, to jest na to ostatnia szansa. Smartfony te mogą bowiem wkrótce zniknąć ze sklepów, a na wznowienie produkcji Note20 nie ma co liczyć. Premiera jego następcy w najbliższej przyszłości również stoi pod znakiem zapytania. Samsung zdaje się obecnie skupiać uwagę na swoich urządzeniach z elastycznym ekranem spod znaku Galaxy Z. I trudno się temu dziwić, ponieważ cieszą się one olbrzymim zainteresowaniem przynosząc przy tym firmie znaczne dochody.

Źródło: Phonearena

Motyw