ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Cicha klawiatura mechaniczna razer

Cisza, wygoda i długa praca na baterii – oto nowe akcesoria Razera

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Razer dodał trzy nowe produkty do swojej rodziny urządzeń peryferyjnych nastawionych na produktywność.  Skupiają się one na łączności z wieloma urządzeniami, wydłużonym czasie pracy baterii, komforcie i cichszej pracy. Ten ostatni element jest bardzo ważny, jeśli pracuje się zdalnie, mieszka w kawalerce, a druga połówka śpi, bo ma na popołudniową zmianę.

Cicha klawiatura mechaniczna i inne nowości Razera

Cicha klawiatura mechaniczna razer

Nowa oferta zaczyna się od Razer Pro Click Mini: kompaktowej myszy bezprzewodowej, która może połączyć się z maksymalnie trzema urządzeniami przez Bluetooth, a z czwartym przy użyciu klucza sprzętowego 2,4 GHz. Jest to gryzoń symetryczny, więc sprawdzi się zarówno w przypadku lewo, jak i praworęcznych. Posiada on siedem programowalnych przycisków i wykorzystuje sensor optyczny Razer 5G Advanced z DPI na poziomie do 12 000. Ciche mechaniczne przełączniki myszy są oceniane na 15 milionów kliknięć, a użytkownicy mogą oczekiwać do 725 godzin pracy z Bluetooth lub do 465 godzin z bezprzewodowym 2.4 GHz.

Zobacz też: Zainstaluj PC Health Check na Windowsie – to naprawdę świetna aplikacja

Cicha klawiatura mechaniczna razer

Z kolei Razer Pro Type Ultra to klawiatura wyposażona w żółte przełączniki mechaniczne Razer, które opisywane są jako liniowe i ciche. Wytrzymują one do 80 milionów naciśnięć, a nasadki klawiszy pokryte są miękką w dotyku powłoką zapewniającą całodzienny komfort. Pro Type Ultra może łączyć się przez USB-C albo bezprzewodowo przez Bluetooth, lub 2,4 GHz, oferując ponad 200 godzin pracy na baterii. Podpórka pod nadgarstki jest dołączona dla dodatkowego komfortu, a cała płyta jest podświetlana białymi diodami.

Zobacz też: Nowe oferty specjalne na Steamie. Te gry na PC dawno nie były tak tanie!

Ostatnia, ale nie mniej ważna jest Razer Pro Glide XXL, miękka podkładka pod mysz o szerokości całego biurka, wykonana z teksturowanego mikrowłókna, która mierzy ponad 37 cali od boku do boku. Tkanina jest połączona z antypoślizgową, gumową podstawą o wysokiej gęstości i grubości 3 mm. Oferowana jest również w średnim rozmiarze mierzącym nieco ponad 14 cali szerokości dla mniejszych przestrzeni roboczych. Razer Pro Click Mini i Pro Glide XXL są dostępne od dziś w cenach odpowiednio 79,99 (240 PLN) i 29,99 (120 PLN) dolarów, podczas gdy średniej wielkości Pro Glide można mieć za 9,99 dolarów, czyli około 40 złotych. Razer Pro Type Ultra ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym kwartale w cenie 159,99 dolarów, czyli 480 PLN.

Źródło: TechSpot

Sprawdź najnowsze wpisy