ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
kiedy kupić elektronikę

Planujesz zakup elektroniki? Poczekaj jeszcze kilka tygodni — będzie taniej

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Planujesz w najbliższym czasie kupić elektronikę i zastanawiasz się, kiedy najlepiej to zrobić? Podpowiadamy — w ciągu najbliższych kilku tygodni będą dwa momenty, w których nie powinno zabraknąć okazji. Wstrzymanie się z decyzją o nabyciu nowego sprzętu może być świetnym wyborem.

Kiedy kupić elektronikę? Dwa ważne momenty pod koniec 2021 roku

Na początek doprecyzujmy pewną kwestię. Jeśli pilnie potrzebujesz nowego urządzenia (bo np. twój smartfon ostatecznie odmówił posłuszeństwa) lub od dłuższego czasu szukasz danego sprzętu i trafiła się na niego dobra promocja, to dokonanie zakupu teraz może być dobrym wyborem. W przypadku, gdy dopiero rozglądasz się za nowym urządzeniem i żadna okazja nie wpadła ci w oko, lepiej jednak zaczekać.

Za równo miesiąc czeka nas Black Friday, czyli coroczne święto wyprzedaży. Oczywiście promocje w naszym kraju nie są tak spektakularne, jak choćby w Stanach Zjednoczonych. Nie brakuje też sytuacji, w których sprzedawcy celowo podnoszą ceny tuż przed ostatnim piątkiem listopada, próbując zmylić konsumentów. Faktem jest jednak, że mimo to można trafić ciekawą okazję i kupić elektronikę zdecydowanie taniej, niż zazwyczaj. Trzeba tylko dobrze poszukać i śledzić oferty sklepów, lub… zaglądać na nasz portal. Co roku wyszukujemy dla was promocje warte uwagi.

Kolejnym momentem, w którym można liczyć na duże obniżki, jest przełom roku 2021 i 2022. Zazwyczaj tuż po Świętach Bożego Narodzenia i w okolicach sylwestra sklepy starają się wyprzedać to, na co nie znalazły chętnych podczas Black Friday i mikołajkowych promocji. Tym wyprzedażom towarzyszy mniejszy rozgłos, choć obniżki potrafią być jeszcze większe, niż w ostatni piątek listopada.

Czytaj także: Oto prototyp pierwszego iPoda – nie bez powodu wygląda on koszmarnie

Choć z racji tematyki naszego portalu skupiamy się głównie na urządzeniach elektronicznych, to te mechanizmy działają również w wielu innych kategoriach produktów.

Sprawdź najnowsze wpisy