Chcesz bezprzewodowego ładowania w Galaxy S3/S4/S5? W takim razie IKEA zaprasza po pokrowce

Newsy

samsung galaxy s3 s4 s5 iphone apple ladowanie bezprzewodowe ikea

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Bezprzewodowe ładowanie ma tylu samo przeciwników, co zwolenników. Trafniej określać je ładowaniem indukcyjnym, gdyż zawsze gdzieś ten kabel się znajdzie, a dodatkowo telefon i tak musi leżeć. Jednak czy da się w łatwy sposób dodać taką funkcjonalność do smartfonu?

 

Tak, ale zależy jakiego. W przypadku niektórych Lumii znajdują się osoby, co przerabiają klapki, ale jak spojrzymy na cztery ostatnie generacje flagowych smartfonów Samsunga to sprawa jest o wiele prostsza. Oczywiście Galaxy S6 ma je już wbudowane, ale starsze modele już nie. Na szczęście te telefony mają zdejmowane klapki od akumulatorów i tutaj wita IKEA, która do swojej oferty wprowadziła, jak to nazwali, „pokrowce do bezprzewodowego ładowania”. Zainteresowanych od razu odsyłam na stronę szwedzkiego przedsiębiorstwa: Klik! Cena? Zaledwie 50 złotych. Znajdziecie również tam propozycje dla iPhone’ów. Jak zapewne się domyślacie lub też wiecie, w ofercie IKEI można znaleźć także meble, które mają wbudowane ładowarki.

 

W takim razie bezprzewodowe/indukcyjne ładowanie wygląda interesująco, bo IKEA się tym interesuje. Jednak dopiero przy remoncie i wymianie mebli w mieszkaniu można się tym zainteresować. Mimo wszystko, być może ktoś się skusi na same klapki?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x