Opera Loomi ma być nowym serwisem VOD, który dostępny będzie w Polsce. Twórcy jednej z przeglądarek Internetowych stwierdzili widocznie dobry czas na to, by wypróbować czegoś nowego. Serwis dopiero będzie testowany, ale można już zapisać się do programu, by być jednym z pierwszych, którzy dostaną dostęp do usługi.

Opera Loomi – nowe VOD na horyzoncie

Opera Loomi vod

O samym projekcie wiadomo właściwie tyle, że będzie się nazywał Loomi i ma zagwarantować rewolucyjne podejście do VOD. Niestety, ale nie zdradzono, czym owa rewolucja ma być. Wydaje się, że na rynku VOD powiedziano już praktycznie wszystko. Wybór platform, które oferują dostęp do filmów czy seriali, staje się powoli przytłaczający. Mamy Netflix, HBO Go, Apple TV+, a do tego dochodzi VOD od Canal+. Ostatnio też mocno na rynku zaczęło rozpychać się Viaplay, które przyciąga do siebie użytkowników zainteresowanych ofertą transmisji sportowych. Nie zapomnijmy, że w przyszłym roku w Polsce pojawi się jeszcze Disney+.

Zdecydowanie jest w czym wybierać, a to tylko część z usług, które dostępne są w naszym kraju. Opera Loomi ma być kolejną, ale nie wiadomo, kiedy w ogóle wystartuje. Wiadomo za to, że Polacy dostali możliwość testowania jej jako jedni z pierwszych. Na stronie Opery można zapisać się do programu i czekać na zaproszenie.

Jako firma od dawna mamy silną pozycję na polskim rynku. To we Wrocławiu i Warszawie powstaje wiele z naszych przeglądarek. Dziś z wielką przyjemnością ogłaszamy, że wkrótce uruchomimy nowy innowacyjny serwis VOD.

Krystian Kolondra, EVP browsers w Operze

Zobacz też: Paczki z Allegro odbierzesz w Biedronce – przy kasie.

Wygląda na to Opera Loomi zaoferuje m.in. funkcje chatu, która ma być pomocna przy wspólnym oglądaniu filmów. Do tego zapewne pojawią się też darmowe produkcje, ale także i płatne treści. Serwis dostępny będzie na razie tylko w Polsce, a liczba beta testerów ma być ograniczona. Do testów możecie zapisać się TUTAJ.

Źródło: Opera / Wirtualne Media

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.