Galaxy Note 5 i Galaxy S6 edge+ z pamięcią 128GB dostępne tylko u operatorów?

Newsy

samsung galaxy s6 edge+ plus oficjalnie jkasadsasdasddadskj

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Podczas wczorajszej konferencji na żywo, w trakcie której zaprezentowano najnowsze telefony Note 5 i Galaxy S6 edge+ usłyszeliśmy jedynie o wariantach 32 i 64GB. Koreański producent przyzwyczaił nas do slotu na kartę MicroSD, dzięki czemu kupując smartfon z najmniejszą pamięcią wbudowaną mogliśmy łatwo ją rozszerzyć. Nowo zaprezentowane modele zostały pozbawione tego udogodnienia na rzecz lepszej jakości obudowy (metal w miejsce tandetnego plastiku) przez co warianty 32 lub 64GB mogą okazać się dla pewnej grupy użytkowników zwyczajnie niewystarczające. Zaglądając jednak na oficjalną stronę producenta widzimy opcje z pamięcią 128GB:

 

 

Capture

cc

 

Dlaczego oficjalnie zaprezentowane zostały jedynie wersje 32 i 64GB to możemy tylko przypuszczać. Nie jest wykluczone, że opcja 128GB będzie dostępna na wyłączność dla wybranych operatorów lub też Samsung ma problemy z wyprodukowaniem tych odmian Note 5 jak i S6 edge+, więc zdecydował się opóźnić oficjalną premierę.

 

Źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x