Motorola Edge 20 przedsprzedaż

Motorola Edge 20 i 20 Pro — startuje przedsprzedaż z atrakcyjnym gadżetem

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Już jutro rozpocznie się przedsprzedaż smartfonów Motorola Edge 20 i Edge 20 Pro na polskim rynku. Osoby, które zakupią któryś z tych modeli właśnie w przedsprzedaży, otrzymają dodatkowe urządzenie. To bezprzewodowe słuchawki vervebuds 800 o wartości 399 zł. Regularna sprzedaż smartfonów Edge 20 i Edge 20 Pro rozpocznie się we wrześniu.

Przedsprzedaż smartfonów Motorola Edge 20 i Edge 20 Pro — szczegóły

Nowe smartfony Motoroli będą dostępne w przedsprzedaży od jutra (19 sierpnia) do 2 września. Zamówienia można składać w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Action i Empik. Przedsprzedaż trwa również u operatorów Plus i Play, a także w oficjalnym sklepie internetowym Motoroli. Motorolę Edge 20 Pro będzie można kupić w kolorze granatowym w rekomendowanej cenie 3299 zł. Zwykła wersja Edge 20 została wyceniona na 2299 zł, do wyboru będą dwa kolory: czarna perła i biała perła.

Oba smartfony Motoroli już we wrześniu będą dostępne w regularnej sprzedaży. Jeśli jednak ktoś poważnie myśli nad ich zakupem, to skorzysta, składając zamówienie w przedsprzedaży. Sklepy do zestawu ze smartfonem motorola edge 20 pro lub motorola edge 20 dodają słuchawki bezprzewodowe – motorola vervebuds 800 o wartości 399 zł – czytamy w komunikacie prasowym Motoroli.

Czytaj także: Globalna premiera realme GT Master Edition oraz realme GT Explorer już za nami

Zarówno Motorola Edge 20, jak i Edge 20 Pro mogą pochwalić się naprawdę solidnymi specyfikacjami. Smartfony mają m.in. w procesory Snapdragon 870 (Edge 20 Pro) i Snapdragon 778G (Edge 20), a także w 12 GB (Edge 20 Pro) i 8 GB (Edge 20) RAM-u. Szczegóły na temat specyfikacji znajdziecie w naszym tekście o serii Motorola Edge 20.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy