„Bajery” oferowane przez Galaxy S6 edge Plus są trudne do ocenienia

Newsy

SM-G925FZKAXEO-625537-2

Już dość naczytaliśmy się o sprzętowych możliwościach Samsunga Galaxy S6 edge Plus. Poznaliśmy już specyfikację techniczną, interesującą ofertę przedsprzedażową ze słuchawkami i subskrypcją Google Muzyka, pora więc na coś z dziedziny oprogramowania. Wszak, w tematyce podzespołów zaczyna się robić nieco nudno, jedyną szansą na zdobycie nowych klientów są więc różne bajery. Czego więc doświadczymy w następcy Galaxy S6 edge?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Jak dobrze wiemy, Samsung Galaxy Edge posiada wygięty ekran. Dobrze byłoby więc go wykorzystać, by nie służył wyłącznie za ozdobę. Wiemy zatem o „drugim Menu”, gdzie możemy przypisać sobie dowolnych pięć aplikacji bądź najczęściej używanych kontaktów. Wygięta część wyświetlacza odegra zatem rolę drugiego ekranu, który być może przyspieszy i uporządkuje nasze codzienne korzystanie ze smartfona.

 

Galaxy-S6-edge-five-apps-resize

 

Pojawi się również dodatkowa funkcja względem kontaktów. Będzie to OnCircle Menu – dzięki niemu uzyskamy szybki dostęp do rozpoczęcia rozmowy wideo, wysłania zdjęcia, wiadomości tekstowej, emaila czy zwykłego zatelefonowania do osób z naszej listy znajomych.

 

Galaxy-S6-edge-People-edge-update

 

Jeśli to wszystko, co Samsung dla nas przygotował to niestety jestem trochę zawiedziony. Mam jednak nadzieje, że finalny produkt okaże się trochę bardziej zasobny w różne ciekawostki, które rzeczywiście będzie można wykorzystać.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x