Samsung kończy produkcję Galaxy Note

Już tęsknisz za Galaxy Note? Nie jesteś jedyny, więc podpisz petycję

1 minuta czytania
Komentarze

Nikt już nie oczekuje, że w tym roku ujrzymy nowe Notesy od Samsunga. Koreańczycy jasno dali do zrozumienia, że nie chcą kontynuować tej serii, udostępniając S Pena innym urządzeniom. W tym także nadchodzącemu Galaxy Z Fold3, który ma być kluczowym powodem, przez który dalsze istnienie urządzeń z rodziny Galaxy Note nie ma sensu. Jak nietrudno się domyślić, nie wszystkim ta decyzja przypadła do gustu, więc powstała specjalna petycja skierowana do Samsunga.

Serii Galaxy Note teoretycznie już nie ma, ale fani nie mogą pogodzić się z tą stratą — powstała petycja

samsung galaxy note21 render wizja projekt

Petycja została założona przez SamMobile, a więc jeden z najpopularniejszych portali, skupiających swoją uwagę na Samsungu. W ciągu 3 dni udało się zdobyć blisko 24 tysiące podpisów z wymaganych 25 tysięcy. Tym sposobem to już naprawdę tylko kwestia czasu, aż oczekiwany wynik zostanie osiągnięty. Co w ten sposób autorzy petycji chcą uzyskać? Nowego Galaxy Note w pierwszej połowie przyszłego roku. Pojawia się nawet sugestia o zrezygnowaniu z Galaxy S na rzecz nowego Notesa. Potencjalnie do tego czasu mają też już nie być tak widoczne problemy z dostępem do układów scalonych, więc… decyzja nadal będzie należeć do Samsunga.

Zobacz też: Elon Musk prezesem Apple? Dziwne plotki i tłumaczenia miliardera.

Niewątpliwie Koreańczycy wiedzą, co robią, rezygnując z wdrożenia kolejnej generacji Galaxy Note. Taka decyzja zapewne została podjęta jeszcze w zeszłym roku w okolicy premiery Galaxy Note20. Niemniej wciąż w Sieci pojawiają się pogłoski o odmianie Fan Edition, ale… konkretów na tę chwilę brakuje.

Źródło: Gizchina, SamMobile, LetsGoDigital

Motyw