Apple-iOS-9-1024x576-f2ca6bd980828ce5

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Apple to firma, która ewidentnie może pochwalić się klientami, którzy najczęściej wracają po nowe produkty. Niestety, ale to też sprawia, że wielu z tych fanów jest ślepo zapatrzonych w tego producenta, co często powoduje różne zabawne sytuacje. Tym razem skupmy się jednak na samym systemie.

 

Oprogramowanie iOS ma swoje zalety, ale też brakuje mu kilku elementów, które znane są chociażby użytkownikom Androida – i to od dłuższego czasu. W takim razie co się stanie jak przebranego smartfona z „Robocikiem” na pokładzie pokaże się fanom Apple? Obejrzyjcie sami:

 

 

Mi osobiście najbardziej spodobał się komentarz w postaci płynności i szybkości działania, zdecydowanie lepszej niż w przypadku Androida. Nie zapominajmy, że to właśnie ten system był prezentowany. Oczywiście powyższy film to wybrane sytuacje, które z pewnością były rzadsze niż odkrycie, że przecież to nie iOS.

 

Mimo wszystko, co sądzicie o takim zjawisku? Opiera się on na takiej samej zasadzie, co popularnej pewnego czasu akcji pytania blogerów i fanów mody o zmyślonych projektantów. Uważacie, że rozwinie się nowa gałąź psychologii?
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.