50 GB przestrzeni w Dropbox dla posiadaczy SGSIII

Newsy

dropbox_new

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wygląda na to, że korzyści płynące z zakupu najnowszego flagowca Samsunga nie będą ograniczały się tylko do dużego, pięknego ekranu, NFC czy nowego, czterordzeniowego procesora. Wszyscy, którzy zakupią Galaxy SIII, otrzymają za darmo aż 50 GB przestrzeni na pliki w serwisie Dropbox, serwującym usługi synchronizacji z „chmurą”.

Sytuacja ma się zatem podobnie do tej, jaką mamy w przypadku HTC, które do swoich telefonów z nakładką Sense 4.0 dorzuca 25 GB darmowej przestrzeni w Dropboxie.

galaxy_s3_i9300_15

Bonus będzie dla użytkowników SGSIII dostępny przez 2 lata od aktywacji, jednak nie wiadomo, czy przez ten czas posiadacze flagowca nie otrzymają jeszcze jakiejś „extra promocji”. Zagadką pozostaje również, czy prezent od Samsunga będzie współpracował tylko i wyłącznie na ROMach z nakładką TouchWizz.

Czy ta informacja sprawia, że jesteście bardziej skłonni do zakupu najnowszego „galaktycznego” Samsunga?

źródło: phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x