dropbox_new

 

Wygląda na to, że korzyści płynące z zakupu najnowszego flagowca Samsunga nie będą ograniczały się tylko do dużego, pięknego ekranu, NFC czy nowego, czterordzeniowego procesora. Wszyscy, którzy zakupią Galaxy SIII, otrzymają za darmo aż 50 GB przestrzeni na pliki w serwisie Dropbox, serwującym usługi synchronizacji z „chmurą”.

Sytuacja ma się zatem podobnie do tej, jaką mamy w przypadku HTC, które do swoich telefonów z nakładką Sense 4.0 dorzuca 25 GB darmowej przestrzeni w Dropboxie.

galaxy_s3_i9300_15

Bonus będzie dla użytkowników SGSIII dostępny przez 2 lata od aktywacji, jednak nie wiadomo, czy przez ten czas posiadacze flagowca nie otrzymają jeszcze jakiejś „extra promocji”. Zagadką pozostaje również, czy prezent od Samsunga będzie współpracował tylko i wyłącznie na ROMach z nakładką TouchWizz.

Czy ta informacja sprawia, że jesteście bardziej skłonni do zakupu najnowszego „galaktycznego” Samsunga?

źródło: phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.