Huawei M660 z klawiaturą QWERTY

Newsy

huawei-logo-400x400

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Huawei stara się kompleksowo zaspokajać potrzeby klientów, wchodząc coraz śmielej na rynki zachodnie – w tym celu wydaje urządzenia z różnych półek cenowych, aby każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt w adekwatnej do możliwości cenie. Kolejnym budżetowym smartfonem od chińskiego producenta ma być Huawei M660.

Smartfon ten ma być kompaktowym urządzeniem, łączącym ekran dotykowy i fizyczną klawiaturę QWERTY na jednej, przedniej powierzchni urządzenia. Oprócz tego, wyposażony ma on być w Androida 2.3 Gingerbread, napędzanego procesorem 800 MHz lub nawet 1 GHz – dokładne informacje nie są jeszcze znane.

huawei-m660

Czas pokaże, w jakiej konfiguracji sprzętowej wejdzie na rynek nowy Huawei, oraz czy ten „chiński Blackberry” z Androidem zyska popularność. Pamiętając historię HTC ChaCha można być do tego nastawionym sceptycznie, jednak gdy cena będzie odpowiednia, kto wie, czy fani fizycznej QWERTY nie skuszą się na jego zakup.

Źródło: pocketnow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x