huawei-logo-400x400

 

Huawei stara się kompleksowo zaspokajać potrzeby klientów, wchodząc coraz śmielej na rynki zachodnie – w tym celu wydaje urządzenia z różnych półek cenowych, aby każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt w adekwatnej do możliwości cenie. Kolejnym budżetowym smartfonem od chińskiego producenta ma być Huawei M660.

Smartfon ten ma być kompaktowym urządzeniem, łączącym ekran dotykowy i fizyczną klawiaturę QWERTY na jednej, przedniej powierzchni urządzenia. Oprócz tego, wyposażony ma on być w Androida 2.3 Gingerbread, napędzanego procesorem 800 MHz lub nawet 1 GHz – dokładne informacje nie są jeszcze znane.

huawei-m660

Czas pokaże, w jakiej konfiguracji sprzętowej wejdzie na rynek nowy Huawei, oraz czy ten „chiński Blackberry” z Androidem zyska popularność. Pamiętając historię HTC ChaCha można być do tego nastawionym sceptycznie, jednak gdy cena będzie odpowiednia, kto wie, czy fani fizycznej QWERTY nie skuszą się na jego zakup.

Źródło: pocketnow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.