ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Sony ogłasza konkurs z Xperia P

Autor: Cezary Zapała Kategoria: Newsy
sony_logo

Sony organizuje konkurs pt. „Xperia™ P – smartfon stworzony by lśnić”, w którym do wygrania jest Xperia P! Konkurs rozpoczyna również odliczanie do przedsprzedaży wyżej wymienionego urządzenia. Uczestnicy konkursu mają za zadanie narysować jak według nich wygląda świat w Sony w Xperia P za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej, która dostępna jest na profilu Sony Mobile PL na Facebooku.

Jak stwierdziła pani Agnieszka Jaśkiewicz, szefowa marketingu Sony Mobile Communications Polska „Nie chcemy być postrzegani tylko, jako producenci smartfonów – zależy nam na inspirowaniu naszych fanów. Ważne jest dla nas to, w jaki sposób korzystamy ze smartfonu i jakie nowe możliwości on nam daje. Dlatego nie ograniczamy wyobraźni uczestników, interpretacje tego, co znajduje się we wnętrzu Xperia P, są dowolne. Zapraszamy do zabawy!”.

Konkurs ma nawiązywać do kampanii made of imagination, jaka towarzyszy premierze smartfonów nowej generacji Xperia NXT. Częścią tej kampanii jest reklama telewizyjna stworzona przez Wesa Andersona:

https://www.youtube.com/watch?v=dUojXHLerGk

Konkurs ma się odbyć w dwóch etapach:

  • pierwszy od 23 kwietnia do 6 maja 2012 – w którym należy zgłosić swoje projekty, i z których jury wybierze 10 najbardziej kreatywnych interpretacji
  • drugi, w którym na wybrane projekty będą głosować internauci.

Autorzy trzech najlepszych prac wygrają smartfony Xperia P. Natomiast osoby, które zdecydują się kupić smartfon w przedsprzedaży za 1699 złotych i są uczestnikami programu Miles&More LOT otrzymają dodatkowo 10 000 mil. Przedsprzedaż rozpocznie się 7 maja.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy