Tajemniczy model LG z 4 GB RAM trafia do Sieci – lepsza wersja G4 w drodze?

Łukasz Pająk Newsy 2015-07-17

lg-g4-35

 

LG jest jedyną firmą, która nie zdecydowała się używać tylko tego, co najlepsze na papierze. Chodzi oczywiście o Snapdragona 810, który nie wyrobił sobie najlepszej marki, co też powoli odbija się na Qualcommie. Wyjątkiem jest oczywiście G Flex 2, ale w głównej mierze Koreańczycy wolą Snapdragona 808.

 

Doskonałym przykładem jest flagowy model G4, który na papierze wygląda o wiele słabiej od konkurencji, ale jak pokazały chociażby nasze testy, w rzeczywistości nie widać żadnych strat. W takim razie, nowe informacje w Sieci pokazują, że nadchodzi kolejny tego typu model.

 

lg g4 pro vu 4 gb ram snapdragon 808 qualcomm

 

Tym razem wyróżnikiem jest ilość pamięci operacyjnej. Najprawdopodobniej będzie to pierwszy w historii firmy smartfon z 4 GB RAM. Jednak czym on tak właściwie będzie? Mamy 3 hipotezy. Pierwsza, najmniej prawdopodobna to kolejne wydanie Vu, gdyż ich nazwy zaczynają się od Fxxx. Jednak LG oficjalnie powiedziało, że ta marka została już zabita. Druga wersja wydarzeń to – ponownie na bazie nazwy – specjalne wydanie G4 na koreański rynek. Ostatnia, najciekawsza, to długo oczekiwana odmiana flagowego modelu LG, która miałaby być zdecydowanie lepiej wykonana od pierwowzoru, a w tym wypadku posiadać więcej pamięci RAM.

 

Która z tych hipotez według Was jest najbardziej zbliżona do rzeczywistości, a którą Wy byście najchętniej ujrzeli? Być może macie swój pomysł na pierwszy model LG z 4 GB RAM.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x