ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czy Galaxy Note 5 będzie wyglądać właśnie tak? Niedługo się będą mylić

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
samsung-galaxy-note-5-render-hdblog-1-840x389

Samsung ostatnio radzi sobie świetnie. Rynek aż trzęsie się od ilości jego smartfonów. Gorzej sprawa jednak wygląda, jeśli pomówimy o designie. O ile modele flagowe mogą pochwalić się odświeżoną linia – zwłaszcza takie produkty jak S6 Edge czy Note Edge, o tyle pozostała reszta wygląda bardzo podobnie. Jak jednak prezentować się będzie Samsung Galaxy Note 5? Wygląda na to, że elegancko.

Do Sieci trafiło wideo pokazujące projekt Galaxy Note 5 wykonany w CADzie. Odpowiedzialny za publikację jest francuski bloger technologiczny, Steve Hemmerstoffer. Czego więc możemy się spodziewać po następnym flagowym modelu z serii Note?

Z tego, co możemy wywnioskować na podstawie filmu możemy oczekiwać obecności wystającego aparatu mieszczącego się na tylnej pokrywie baterii, diody LED oraz być może pulsometru. Na dole znajdzie się oczywiście slot na S Pen oraz tradycyjny port microUSB.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CnPohJWPIJo[/youtube]

Wielkością będzie przypominać swojego poprzednika, czyli Note 4. Jedyną bolącą póki co kwestią jest grubość – 10,2 mm, ale pamiętajmy o wystającym obiektywie. Sama bryła telefonu powinna być nieco cieńsza. Wszak Note 4 to 8,5 mm grubości (+ 0,2 mm względem poprzednika).

Rzecz jasna nie możemy być pewni, że to ostateczna i oficjalna wersja smartfonu. Niemniej po raz kolejny chyba zostaniemy uraczeni zmianami stricte kosmetycznymi. Może to i lepiej… Samsungi z serii Galaxy Note prezentują się całkiem nieźle, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę ich dość spore rozmiary.

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy