ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
smart monitor nowe modele

Samsung Smart Monitor – nowe modele zaprezentowane

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Samsung zaprezentował nowe modele urządzeń Smart Monitor. Sprzęty posiadają aplikacje do obsługi multimediów i wbudowane głośniki. W przypadku jednego z urządzeń nie zabrakło również pilota, który… jest zasilany energią słoneczną.

Nowe modele z serii Smart Monitor

Zaprezentowane monitory posiadają funkcje TV Plus (darmowe treści na żywo i na żądanie) oraz Universal Guide (rekomenduje treści na podstawie dotychczasowych wyborów użytkownika). Jest też ulepszony asystent głosowy, a na czerwiec zaplanowano aktualizację funkcji PC on Screen. Dzięki niej można w prosty sposób połączyć monitor z komputerami.

Nowe urządzenia Samsung Smart Monitor:

  • Smart Monitor M7 43″ (Model: M70A) – flagowy model z bezramkową konstrukcją. Ekran wyświetla obraz w rodzielczości 4K UltraHD, za optymalizację szczegółów odpowiada HDR10. Urządzenie posiada wbudowane głośniki.
  • Smart Monitor M5 27″ i 32″ (Model: M50A) – Samsung udostępnia model M5 w białym kolorze, by pasował do różnych wnętrz.
  • Smart Monitor M5 24″ (Model: M50A) – model M5 występuje teraz również w wersji z ekranem o przekątnej 24″ (rozdzielczość FullHD). Ma to być najmniejszy i najtańszy Smart Monitor w ofercie Samsunga. To propozycja dla tych, którzy mają niewiele miejsca na biurku.

Czytaj także: Telewizor Samsung The Sero trafia do szerokiej sprzedaży w Polsce

Producent wyposażył model M7 o przekątnej 43″ w pilota wykonanego z plastiku z recyklingu. Pilota zasila energia słoneczna, zarówno ze światła naturalnego, jak i sztucznego. Alternatywna metoda uzupełniania energii to ładowanie przez USB-C. Pozostałe nowe Smart Monitory wyposażono w piloty wykonane częściowo z plastiku z recyklingu.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy