Samsung poinformował, że jego telewizor The Sero trafia właśnie do szerokiej sprzedaży w Polsce. Urządzenie jest dostępne w rozmiarze 43″. Trzeba za nie zapłacić prawie 6000 zł.

Samsung The Sero w Polsce

The Sero to model, obok którego trudno przejść obojętnie. Wszystko przez obrotowy ekran. Urządzenie możemy ustawić zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Ta pierwsza przyda się podczas oglądania filmów, seriali i programów telewizyjnych. Drugą wykorzystamy natomiast podczas przeglądania treści mobilnych. The Sero możemy bowiem połączyć ze smartfonem. Obracając smartfon w dłoniach, telewizor analogiczne także zmieni swoje położenie. Ekran może także obracać się automatycznie, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej – twierdzi Samsung.

Telewizor może również pełnić rolę dodatku przyozdabiającego wnętrze, wyświetlając zegar lub animowane grafiki. Ekran QLED o przekątnej 43″ posiada rozdzielczość 4K UltraHD (3840 x 2160 px). Nie zabrakło wielokanałowego dźwięku 4.1 z funkcją Dolby Digital Plus o mocy 60 W oraz specjalnej podstawki, którą znajdziemy w zestawie. Samsung proponuje również stojak w wersji ruchomej, jednak to jest już dodatkowa opcja.

Czytaj także: Pamiętacie Virtua Fighter? SEGA wciśnie go Wam po raz kolejny

Ile trzeba zapłacić za Samsunga The Sero w naszym kraju? Oferty największych sklepów z elektroniką w Polsce są ze sobą spójne. Telewizor kosztuje 5999 zł.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.