Netflix to niekwestionowany numer jeden, jeśli mowa o popularności w branży streamingowej skupiającej się na filmach i serialach. Utrzymanie przy sobie obecnych subskrybentów i jednoczesne przyciąganie nowych wymaga od platformy regularnego aktualizowania swojej biblioteki. Dlatego też nikogo nie powinien zdziwić fakt, że dziś na Netflixie zadebiutowały trzy nowości, w tym jedna niezwykle ciekawa. Ich pełne zestawienie można znaleźć w dalszej części tekstu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – „Joker” i więcej już na platformie!

Netflix Joker

Trudno o dzień, w którym Netflix nie wprowadziłby do swojej oferty ani jednej nowości. Na szczęście dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, choć niestety nie dodano zbyt dużo. Bez zbędnego przedłużania, na Netflixie właśnie zadebiutowały następujące pozycje:

  1. Co widać i słychać / Things Heard & Seen (2021) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5,7/10, IMDB: 5,8/10
  2. Joker (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 8,4/10, IMDB: 8,4/10
  3. Yasuke (2021) [6 odcinków] [+ napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 6/10, IMDB: 8,1/10

Zobacz także: Aktualizacja biblioteki Netflixa na środek tygodnia. Dodano aż 35 nowych filmów i seriali!

To już wszystko z dzisiejszych nowości na Netflixie. Trzeba przyznać, że szczególnie ciekawie wygląda film pod tytułem Joker. Rzecz jasna trzy produkcje jednego dnia rekordu nie biją, ale jak to mówią – zawsze lepsze coś niż nic. Dajcie znać w komentarzach poniżej, czy coś wam wpadło w oko!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.