ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
AppGallery Huawei

Bolt Food zintegrowany z HMS – AppGallery z kolejną ciekawą aplikacją

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Bolt Food doczekał się pełnej integracji z HMS, czyli Huawei Mobile Services. Oznacza to, że w sklepie Huawei będzie teraz dostępna nowa aplikacja dla wszystkich tych, którzy korzystają z nowych smartfonów czy tabletów producenta. Takich, które nie mają już dostępu do usług Google, ale rozwój AppGallery pokazuje, że staje się to coraz mniej uciążliwe.

Bolt Food zintegrowane z HMS

Bolt food hms AppGallery

Widać, że AppGallery co chwila zyskuje nowe aplikacje, które przechodzą pełną integrację z Huawei Mobile services. Oznacza to, że użytkownicy sprzętów z HMS na pokładzie mogą korzystać z możliwości aplikacji bez żadnych ograniczeń. Często jest tak, że dana aplikacja trafia do AppGallery, ale chwilę zajmuje to, zanim doczeka się takiej integracji. Jednak ostatnio staje się to coraz szybciej, co powinno cieszyć posiadaczy takich sprzętów, jak smartfonów z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modeli Y6p, Y5p i P smart 2021. Także posiadacze składanego smartfona Mate Xs oraz tabletów (MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8) mogą korzystać teraz z Bolt Food na swoich sprzętach.

Bolt Food jest jedną z najpopularniejszych w Europie aplikacji do zamawiania jedzenia, oferującą dostawy w konkurencyjnych cenach w porównaniu do innych aplikacji tego typu. Od lipca zeszłego roku, w AppGallery dostępna jest aplikacja do zamawiania przejazdów Bolt, również zintegrowana z HMS – od tamtej pory pobrano ją lub zaktualizowano za pośrednictwem AppGallery aż 4 miliony razy. Z aplikacji Bolt można korzystać w ponad 40 krajach świata.

Huawei informacja prasowa

Zobacz też: OkazjoWtorki od Huawei – dziś ciekawe przeceny na sprzęty producenta.

W AppGallery jest już ponad tysiąc lokalnych aplikacji, a tych będzie coraz więcej. Globalnie ze sklepu Huawei korzysta miesięcznie około 730 milionów użytkowników. Takie liczby robią wrażenie. Teraz będzie można z wykorzystaniem sprzętów z HMS, korzystać z aplikacji Bolt Food.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy