zte axon 30 ultra aparaty

Poznaliśmy kluczowe elementy specyfikacji ZTE Axon 30 Ultra. Wyjawiła je sama firma

1 minuta czytania
Komentarze

ZTE to bardzo lubiana firma, która słynie głównie ze smartfonów – nierzadko rewolucyjnych (patrz: ZTE Axon 20 5G). Już jutro odbędzie się premiera wyczekiwanego modelu Axon 30 Ultra, który zapowiada się naprawdę dobrze. Dziś producent przestał walczyć z różnego rodzaju przeciekami i sam udostępnił kluczowe elementy specyfikacji swojego nadchodzącego smartfona. Można i tak.

Kluczowe elementy specyfikacji ZTE Axon 30 Ultra – czego się spodziewać?

ZTE Axon 30 Ultra kluczowe elementy specyfikacji

ZTE Axon 30 Ultra ma być flagowcem z krwi i kości. Dlatego też nikogo nie powinien zdziwić fakt, że smartfon dostanie wysokiej jakości ekran AMOLED o przekątnej 6,67 cala i częstotliwości odświeżania na poziomie 144 Hz. Ponadto w urządzeniu możemy się spodziewać RAM-u LPDDR5 (prawdopodobnie będzie kilka opcji, m.in. 12 GB), pamięci wbudowanej UFS 3.1 i baterii o pojemności 4600 mAh z szybkim ładowaniem 66 W.

Zobacz także: Samsung oczekuje jedynej rozsądnej pomocy od rządu w związku z kryzysem półprzewodników

Co ciekawe, w modelu tym znajdziemy jeszcze m.in. wsparcie dla Wi-Fi 6E, co jest świetną sprawą dla osób posiadających router, który może działać na tej częstotliwości. Na pokładzie ZTE Axon 30 Ultra nie zabraknie oczywiście NFC, GPS-a, ani trzech mikrofonów. Aby poradzić sobie z rozpraszaniem ciepła, ZTE wyposaży swojego flagowca w specjalną komorę parową do chłodzenia cieczą. Jeśli chodzi o oprogramowanie, to będziemy mieli do czynienia z Androidem 11 z nakładką MyOS 11. Axon 30 Ultra trafi do sprzedaży w czterech wersjach kolorystycznych, ale na więcej informacji musimy poczekać do jutra.

Źródło: GSMArena

Motyw