historia androida naglowek

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Android z nami jest już blisko 8 lat. Przez te prawie 100 miesięcy poznaliśmy wiele wersji, które z roku na rok w stopniu większym lub mniejszym pokazywały nam jakie nowości ujrzymy w świecie mobilnym.

 

Stosunkowo niedawno przedstawiałem Wam jak wyglądała historia mobilnego systemu Google w moich oczach przechodząc poprzez poszczególne edycje. Tym razem tak naprawdę ujrzycie nieco bardziej szczegółowe dane, ale także przypomnimy sobie jakie urządzenia były tymi topowymi przy każdym wydaniu. Tym samym, nie przedłużając, zobaczcie jak historia Androida wygląda na poniższej infografice (wymagana znajomość języka angielskiego):

 

historia androida calosc

 

Porównując Androida M z pierwszą edycją to aż można się zdziwić jak dużo zmieniło się przez te wszystkie lata. Oczywiście największe skoki widzieliśmy w kolejnych wydaniach, ale tych początkowych, gdyż teraz głównie zmieniają się liczby jak i dodawane są smaczki, które mają ułatwić życie ze smartfonem. Niemniej jednak uważacie, że Android M będzie dobrze wspominany jak chociażby Gingerbread?

 

 

źródło: Androidheadlines
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.