Historia Androida w pigułce – infografika przedstawiająca najważniejsze informacje

Newsy

historia androida naglowek

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Android z nami jest już blisko 8 lat. Przez te prawie 100 miesięcy poznaliśmy wiele wersji, które z roku na rok w stopniu większym lub mniejszym pokazywały nam jakie nowości ujrzymy w świecie mobilnym.

 

Stosunkowo niedawno przedstawiałem Wam jak wyglądała historia mobilnego systemu Google w moich oczach przechodząc poprzez poszczególne edycje. Tym razem tak naprawdę ujrzycie nieco bardziej szczegółowe dane, ale także przypomnimy sobie jakie urządzenia były tymi topowymi przy każdym wydaniu. Tym samym, nie przedłużając, zobaczcie jak historia Androida wygląda na poniższej infografice (wymagana znajomość języka angielskiego):

 

historia androida calosc

 

Porównując Androida M z pierwszą edycją to aż można się zdziwić jak dużo zmieniło się przez te wszystkie lata. Oczywiście największe skoki widzieliśmy w kolejnych wydaniach, ale tych początkowych, gdyż teraz głównie zmieniają się liczby jak i dodawane są smaczki, które mają ułatwić życie ze smartfonem. Niemniej jednak uważacie, że Android M będzie dobrze wspominany jak chociażby Gingerbread?

 

 

źródło: Androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x