Samsung zapowiada swojego najcieńszego smartfona w historii

Newsy

Samsung Galaxy A5 review (8)-970-80

 
Przed Wami kolejne urządzenie od Samsunga i chociaż możecie już mieć dość tego producenta, to ten smartfon jest wart przynajmniej odrobiny uwagi. Galaxy A8 posiada cechę, która wyróżnia go nieco spośród masy innych Samsungów. Chodzi o grubość urządzenia wynoszącą dokładnie 5,9 mm co jest rekordowym wynikiem dla tego producenta.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
Smartfon jest utrzymany w podobnej stylistyce jak inne modele z tej samej serii. Skupiono się głównie na wyglądzie urządzenia i podobnie jak w przypadku słabszych braci, tutaj też nie można narzekać na design. Urządzenie posiada spory 5,7-calowy ekran SAMOLED o rozdzielczości Full HD, a także specyfikację aspirującą do wyższej, średniej półki.

 
Znajdziemy tutaj Snapdragona 615 z ośmioma rdzeniami, a także 2 GB RAM-u. Z tyłu ujrzymy aparat o rozdzielczości 16 Mpx natomiast z przodu 5 Mpx kamerkę. Bateria o pojemności 3050 mAh jest spodziewana dla takiego urządzenia, a Android 5.1.1 na start to miły dodatek. Oby tylko smartfon nie zakończył swojej ekspansji na azjatyckim rynku.

 
Samsung-Galaxy-A8

 

Źródło: Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x