ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PlayStation Plus PSPLUS

Kwietniowe gry z PlayStation Plus już dostępne do pobrania

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

PlayStation Plus to usługa subskrypcyjna, której posiadanie gwarantuje m.in. dostęp do co najmniej dwóch darmowych gier każdego miesiąca. Oczywiście abonament jest przeznaczony dla użytkowników konsol Sony takich jak PlayStation 4 czy PlayStation 5. Kilka dni temu poznaliśmy tytuły, które zostaną udostępnione w ramach PlayStation Plus w kwietniu. Dobra wiadomość jest taka, że można je już pobierać.

Gry z PlayStation Plus na kwiecień 2021 można już ściągać

Days Gone PlayStation Plus kwiecień 2021

Wiele osób zgadza się ze stwierdzeniem, że kwiecień 2021 to naprawdę dobry miesiąc dla subskrybentów PlayStation Plus. Sony przygotowało bowiem naprawdę mocne tytuły, których lista prezentuje się następująco:

  1. Oddworld: Soulstorm (tylko na PlayStation 5)
  2. Days Gone (PlayStation 4 / PlayStation 5)
  3. Zombie Army 4 (PlayStation 4 / PlayStation 5)

Zobacz także: Cyberpunk 2077 jest już grywalny. CD Projekt wykorzysta potencjał gry?

Od dzisiaj wszystkie trzy tytuły można już pobierać, instalować i grać. Szczególnie ciekawą pozycją w kwietniowym zestawieniu jest Oddworld: Soulstorm, bowiem premiera gry ma miejsce właśnie dzisiaj. Rzadko się zdarza, że do PlayStation Plus trafiają dopiero co debiutujące gry – takie przypadku zwykle dotyczą usługi Xbox Game Pass od Microsoftu. Czyżby Sony poczuło oddech konkurencji na swoich plecach? Tego na pewno nie możemy wykluczyć, bo trzeba przyznać, że tempo rozwoju Game Passa w ostatnich miesiącach może przerażać jego bezpośrednich konkurentów. A wy dopisaliście już wymienione wyżej produkcje do swojej biblioteki? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy