Portal BGR informuje, że udało mu się dotrzeć do specyfikacji następcy najpopularniejszej serii Samsunga, czyli Galaxy S. Czyż nie dziwi fakt, że taka informacja wycieka właśnie podczas trwających targów MWC? Czyżby producent chciał przez to zaakcentować, że nie warto interesować się innymi markami, ponieważ i tak szykuje coś lepszego? Otóż można domniemywać, że właśnie tak będzie, bo seria od początku swojego istnienia bije rekordy sprzedaży.  A tymczasem poniżej zamieszczam specyfikację, która ma być prawdopodobnie tą ostateczną:

  • czterordzeniowy procesor Exynos o taktowaniu 1.5GHz
  • Ekran 4.8 cala “full HD” 1080p o proporcji 16:9
  • Kamera przednia 2-megapiksele oraz kamera tylna 8-megapikseli
  • Ceramiczne elementy obudowy
  • Technologia 4G LTE
  • Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Takie „wnętrzności” w smartfonie rzeczywiście mogą pobudzić entuzjastów nowinek. Przy takowej rozdzielczości i wielkości ekranu gęstość pikseli będzie wynosiła około 460 ppi. Jest to znacznie wyższy wynik niż w poprzednich modelach tego producenta, mimo wprowadzenia niedawno na rynek ekranu Super Amoled HD. Poniżej prezentowane już przez nas kiedyś porównanie wyświetlaczy o różnym zagęszczeniu pikseli.

Czego możemy się jeszcze spodziewać po nadchodzącej „S-trójce”? Wysoce prawdopodobne jest to, iż tylna kamera nie będzie posiadała opóźnienia przy robieniu zdjęć. Zagadką pozostaje jednak, czy zostaniemy pozbawieni fizycznych przycisków pod ekranem. Również nie wiadomo nic o baterii ani o tym, jak bardzo ramka wokół wyświetlacza będzie zniwelowana. Plotki mówią, że ujrzymy Galaxy S III w lipcu, lecz jak wiadomo nigdy nie możemy być pewni ostatecznego wyglądu, specyfikacji oraz daty premiery smartfona.

Źródło: www.bgr.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jarosław Biały