Amazon.pl Polska

Amazon.pl wystartował w Polsce – można już zamawiać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Stało się i Amazon.pl wystartował w naszym kraju. Mówiło się, że debiut platformy sprzedażowej w Polsce ma odbyć się na początku marca i tak się właśnie stało. Od dziś można więc korzystać z „nowego gracza”, który może solidnie zaszkodzić Allegro. Co więcej, jeżeli już ktoś posiada konto na Amazon, nie musi zakładać kolejnego, a może skorzystać z tego, które ma.

Amazon.pl już działa w Polsce

Amazon.pl już działa

Samo logowanie i „przesiadkę” na nową wersję platformy z pewnością ułatwi to, że nie trzeba tworzyć nowego konta, jeżeli korzystało się wcześniej z niemieckiej wersji. Widać jednak, że albo zainteresowanie Amazon.pl jest ogromne i ruch na stronie gigantyczny, albo platforma jeszcze ma do dopracowania kilka rzeczy. Zdarzają się bowiem sytuacje, kiedy wyskakuje błąd i nie można zobaczyć wszystkiego, na co się ma ochotę. Nie zmienia to jednak tego, że Amazon.pl już funkcjonuje i zaczyna przyciągać do siebie użytkowników.

Jak w przypadku startu każdej nowej usługi, tutaj też możemy znaleźć kilka ciekawych promocji. Da się trafić na Xiaomi Mi Band 5 w cenie 120 złotych z darmową dostawą i to z magazynu Amazon w Polsce. Według strony produkt powinien dojść do nas w piątek, jeżeli zamówimy go dziś. Część z promocji jest ograniczona czasowo, więc może zdarzyć się tak, że zanim zdążymy się zainteresować, produktu już nie będzie. Warto więc przejrzeć wszystkie możliwe podkategorie oraz dział Promocji, bo jest sporo dobrego do wyboru.

Zobacz też: Nowe etykiety energetyczne w Polsce – co się zmienia?

Ceny potrafią się dość szybko zmieniać, więc nie ma co czekać dłużej, tylko warto polować na okazje. Jeżeli zamówienie jest realizowane przez Amazon i ma kosztować powyżej 100 złotych, to na użytkowników czeka darmowa dostawa. Jeżeli więc czekaliście na start Amazon.pl w Polsce, to możecie już przestać i po prostu udać się na stronę. Miłego polowania!

Źródło: Amazon

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy